با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم اگر شما در حال مطالعه این مقاله و این نوشته ما هستید بی شک برای فروش و یا برند شدن به دنبال راه چاره ای هستید.

ما در این مقاله میخواهیم مطالبی را بیان کنیم که شاید تا کنون در هیچ سایتی بیان نشده باشد.

در ابتدا از شما سوالی دارم که چرا برای کسب و کار خود و یا شرکت و تولیدی خود سایتی را طراحی کرده اید و یا به دنبال طراحی قالب وردپرس هستید؟

حتما میدانید که فروش در فضای مجازی هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید درآمد خود را به بی نهایت برسانید .

درجواب حتما خواهید گفت که ما به دنبال فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر هستیم.و این پاسخ تمام افرادی که سایتی دارند و یا میخواهند سایتی طراحی کنند می باشد.بنده به عنوان یک طراح سایت (طراح قالب وردپرس) به شما توصیه میکنم  برای طراحی قالب وردپرس ابتدا دقیقا اطلاعاتی را کسب کنید و نیز با چندین شرکت طراحی سایت با وردپرس مشورت کنید و سپس اقدام به سفارش طراحی قالب وردپرس نمایید.تا کنون افراد زیادی برای طراحی سایت به ما مراجعه کرده اند و مشکل اصلی آنها فقط و فقط به نتیجه نرسیدن سایت قبلی آنها بوده است .و خواهان طراحی یکی قالب جدید با کیفیت بالا بوده اند.

چرا باید قالب وردپرس کیفیت لازم را نداشته باشد:

وقتی کدنویسی یک قالب وردپرس به صورت حرفه ای انجام نشود و بسیاری از موارد در آن رعایت نشود . شما اگر میلیونها تومان هزینه سئو و تبلیغات کنید بی نتیجه خواهد بود.

اگر یک قالب وردپرس با متودهای قدیمی بهینه سازی و دستورهای قدیمی وردپرس کد شده باشد باز هم شما نتیجه ای را نخواهید دید.

اگر کدنویس سایت شما به صورت مرتب و منظم قالب را کد نکند و یا فردی که قالب را اچ تی ام ال کرده است مواردی را رعایت نکند بی شک کار بی کیفیتی را خواهید داشت

بسیاری موارد در این زمینه وجود دارد که باید رعایت شود اما در کل شما میتوانید بخشی از کد ها را در سایت

 

http://jigsaw.w3.org/css-validator/

 

و سایت

 

http://validator.w3.org/

 

تست کنید و خطاهای موجود را مشاهده کنید

این سایتها میتوانند بخشی از کدهای سایت شما را بررسی کنند و خطاهایی را به شما اطلاع دهند.

افزایش فروش با قالب وردپرس حرفه ای

اما بهترین راه برای پی بردن به کیفیت یک قالب وردپرس بهینه این است که از طراح قالب وردپرس بخواهید که چند نمونه کار موفق را به شما معرفی کند و شما با بررسی میتوانید بفهمید که آیا سایتی که طراحی شده جایگاهی در جستجوهای گوگل دارد یا خیر.و یا فروش را چه میزان افزایش داده است.و برای اطمینان کامل با مدیران آن سایتها تماس بگیرید.و میزان رضایت آن را در رابطه با شرکت طراح قالب وردپرس مطلع شوید.

اگر شما از ما بپرسید که چه تضمینی در طراحی های توس وب وجود دارد که کیفیت و بهینه بودن را در حدحرفه ای رعایت کند ما به شما ادرس چند مشتری که در حال حاظر از سایت خود کسب درآمدهای میلیونی دارند را خواهیم داد تا شما از زبان خودشان اهمیت و افزایش فروش با قالب وردپرس حرفه ای را بشنوید.

اگر خواهان برند شدن و متحول شدن کسب و کارتان را دارید ما تضمینی بر فروش محصولات شما هستیم و نارضایتی شما را با بازگشت وجه به شما جبران خواهد شد. و دلیل این که ما مبلغ را به مشتری بازگشت خواهیم داد این است که ما نسبت به طراحی که انجام میدهیم اطمینان کامل را داریم و میدانیم که سایتی که طراحی کرده ایم پتانسیل مورد نیاز برای برند شدن و رسیدن به رتبه یک گوگل را دارد.

ما با صداقت کامل شما را در راه پیشرفت کسب و کارتان راهنمایی خواهیم کرد.تا افزایش فروش با قالب وردپرس حرفه ای را تجربه کنید.

جهت سفارش قالب وردپرس بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://2sweb.ir/order/

و یا برای مشاهده قالبهای فروشگاه قالب وردپرس کلیک کنید

اشتراک گذاری در :    

مطالب مرتبط