در حال حاضر در کشور ما تعداد بسیار زیادی طراح و یا شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس وجود دارد و رورانه افراد زیادی اقدام به عقد قراداد با افراد مختلف می نمایند.اما باید بدانید که هدف شما و هر فردی از طراحی و راه اندازی سایت ، معرفی محصول و یا خدمات و … و در نتیجه کسب درآمد به صورت مستقیم و غیر مستقیم بوده .

اگر با سایت و کد نویسی آشنایی ندارید ، باید بدانید که طراحی یک سایت مانند انتخاب محل کسب کار شما می باشد و بی شک یک مکان مناسب میتواند فروش شما را افزایش دهد و دقیقا میشود گفت طراحی قالب وردپرس بهینه باعث افزایش فروش شما خواهد شد.یکی از دلایلی که افراد مختلف توس وب را برای طراحی قالب وردپرس انتخاب میکنند این است که سایت به گونه ای طراحی خواهد شد که در نتایج اول گوگل قرار گیرد و بتواند شما را به خواسته های خود برساند.

طراحی قالب وردپرس بهینه نیازمند رعایت مواردی همچون

  • کد نویسی بهینه و البته HTML5
  • طرح سبک و یا با استفاده از تصاویری با حجم پایین
  • کاملا استاندارد و مطابق با تکنولوژی روز
  • بدون وجود خطا و ولید بودن کد ها
  • استفاده از کدهای بهینه
  • راه اندازی یک سایت با تمامی امکانات و البته با کمترین حجم کد
  • کد نویسی مرتب
  • طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو
  • و بسیاری موارد که باید تک تک آنها رعایت شود تا سایت استاندارد و بهینه ای را داشته باشید.

ما با رعایت این موارد توانسته ایم که تا کنون بسیاری از سایتها را با کیفیت صددرصدی طراحی کنیم و نیز نتیجه آن حضور در صفحه اول گوگل بوده است . شما جهت مشاوره رایگان و یا دریافت لیست نمونه کارها و نیز مکان آن در جستجو های گوگل با ما تماس بگیرید.

بنده به عنوان یک طراح قالب ورپرس عقیده دارم که اگر میخواهید یک سایت نامعتبر و کلیشه ای را برای خود طراحی کنید فقط بخاطر کمی هزینه پایین تر بهتر است که هزینه آن را خرج دیگر راه های جدب مشتری کنید و اگر به فکر افزایش فروش هستید بهتر است قالب وردپرس بهینه را سفارش دهید که میتواند شما را در این راه کمک کند.

حالا پس از این صحبت ها شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید که چطور میتوان یک شرکت و یا شخص که توانایی این کار را داشته باشد را پیدا کرد ؟ بنده اگر در جایگاه شما بودم کار خود ا به شرکتی واگذار میکردم که خود در نتایج اول گوگل باشد.و بی شک ادعای افرادی که خود در نتایج گوگل حضور ندارد کذب بوده.

برخی مشتریان ما که در سفارش خود حساسیت بسیاری به خرج میدهند و نگران این موضوع هستند ما در قراداد آنها این موضوع را کاملا دقیق و شفاف بیان میکنیم که تمامی موارد بهینه سازی و سئو وردپرس رعایت میشود.

جهت سفارش طراحی قالب وردپرس بهینه و پوسته وردپرس بهینه کلیک کنید.

 

طراحی قالب وردپرس بهینه

 

اشتراک گذاری در :    

مطالب مرتبط