051-38846027 021-44767960
09120248112 09367988112

طراحی سایت مجله اینترنتی در مشهد

طراحی سایت مجله اینترنتی در مشهد: یکی از سرگرمی ها افراد از گذشته تا به امروز خواندن مجلات بوده است تا حدی که عده ای به آن وابستگی عجیبی داشته و روزی را بدون مطالعه مجلات نمی توانند به سر کنند. با ورود به عصر اینترنت نحوه مطالعات افردا نیز رنگی نوین به خود گرفته و از حالت سنتی خارج شده است.

طراحی سایت مجله اینترنتی در مشهد

طراحی سایت مجله اینترنتی در مشهد

ورود به عرصه اینترنت برای ناشران مجلات می تواند کسب و کار آن ها را به شکلی شگرف تحت تاثیر و تغییر قرار دهد.
بنابراین چنانچه شما ناشر یک مجله بزرگ یا کوچک هستید و بر روی انتشار نسخه چاپی مجله خود سرمایه گذاری نمودید میتوانید با یک برنامه ریزی و طرح راه اندازی سایت مجله اینترنتی خود را بچینید بدون اینکه به سیستم کسب و کار سنتی خود آسیبی وارد کنید. بدین صورت نسخه اینترنتی مجله شما که محدودتر از نسخه چاپی است در اختیار بازدید کنندگان آنلاین وب سایتتان قرار می گیرد. مطمئن باشید طرفداران پر تعداد خواندن نسخه های چاپی شما هم از این استراتژی جدید و نوین شما خوشحال خواهد شد. زیرا جلوگیری از انباشتگی مجلات در کتابخانه شخصی خوانندگان و امکان دسترسی آسان و آنی از دلایل استقبال کاربران از این سایت ها است.
از دیگر مزایای بسیار مهمی که راه اندازی یک سایت مجله اینترنتی می تواند داشته باشد حفظ محیط زیست است، همانطور که همه ما می دانیم مصرف کاغذ کمتر یعنی جلوگیری از قطع درختان و نابودی جنگل ها. پس این اقدام نه تنها آسودگی را برای مخاطب شما به ارمغان می آورد بلکه امری انسان دوستانه است.
شهر مشهد بسیار مستعد طراحی سایت برای مجله اینترنتی است. خبرهای زیاد و شلوغی شهر و گستردگی استان خراسان موجب به وجود آمدن تعداد زیادی مجله خبری شده است و شرکت های طراحی سایت در مشهد بر آن شده اند که خدمات ویژه ای برای طراحی سایت مجله اینترنتی در مشهد ارائه دهند. با مراجعه به شرکت توس وب و یا تماس با متخصصان ما جهت طراحی سایت در مشهد می توانید برای طرح ریزی و راه اندازی سایت مجله اینترنتی خود اقدام کنید.

اشتراک کذاری در :
به این مطلب امتیاز دهید :
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

طراحی سایت فروش شارژ در مشهد

طراحی سایت صنعتی در مشهد

سوالات متداول

توس وب تضمین میکند مطابق با مفاد قرارداد رسمی که درابتدا, متناسب با نیاز مشتری تنظیم شده عمل نماید (تحویل به موقع – پشتیبانی پس از تحویل – رعایت استاندارد های جهانی)

پشتیبانی دارای محدودیت زمانی نبوده و ما پاسخگوی تمامی مشکلات و خطاهای احتمالی سایت شما هستیم.

طراحی اختصاصی توسط تیم حرفه ای و بدون استفاده از قالب های آماده و با رعایت استانداردهای جهانی وب

تیم توس وب تلاش کرده تا تمامی موارد امنیتی که مربوط به کدنویسی قالب ها بوده را رعایت کند.

بله – پس از طراحی فایل های آموزشی به صورت متنی یا ویدئویی در اختیار شما قرار می گیرد.

خیر، کارکردن با سایت بسیار آسان است، زیرا پنل تنظیمات و مدیریت سایت کاملاً فارسی بوده و آموزش کامل آن در اختیار مشتری قرار می گیرد.

توس وب از بروزترین تکنولوژی های مورد استفاده در وب از قبیل PHP,HTML5,CSS3,Java Script,Bootstrap استفاده می کند.

بله، قالب هایی که توسط توس وب طراحی می شوند منطبق با آخرین استانداردهای جهانی وب ( استاندارد کنسرسیوم جهانی وب = html css
استاندارد ECMA = استاندارد کدهای جاوا اسکریپت ) می باشد.

هزینه طراحی قالب وردپرس، بر اساس امکانات و نیاز های مشتری تعیین می گردد که در بخش تعرفه ها توضیح داده شده است.

پاسخ این سوال را می توان در چند جمله اینگونه بیان کرد :

پشتیبانی حرفه ای – طراحی متناسب با سلیقه و نیازهای مشتری – حجم کم کدنویسی پائین و سرعت لود بالا

با توجه به نوع وبسایت و امکانات آن بین ۲۵ تا ۶۰ روز متغیر می باشد.

چرا به توس وب اعتماد کنیم ؟

توس وب یک سایت رسمی می باشد و همچنین دارای گواهی نامه های معتبر ( نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک , نماد ساماندهی از وزارت ارشاد و درگاه پرداخت ایمن بانک ملت ) می باشد

ساماندهی
خانواده توس وب
خوشحالیم که افتخار همراهی شما عزیران را داریم