051-38846027 021-44767960
09120248112 09367988112

هزینه طراحی سایت در شهر مشهد

هزینه طراحی سایت در شهر مشهد: شهر مشهد که پایتخت معنوی ایران شناخته می شود امروز در زمره یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران قرار گرفته و در بین مشاغلی که در این شهر وجود دارد رقابت تنگاتنگی شکل گرفته است. همه ما میدانیم بدون فعالیت در حوزه اینترنت کسب و کارما از دور رقابت خارج خواهد شد.

هزینه طراحی سایت در شهر مشهد

هزینه طراحی سایت در شهر مشهد

با توجه به نیازسنجی هایی که انجام شده به طراحی سایت با انواع موضوع ها نیاز می باشد. مهم ترین انواع طراحی سایت در مشهد شامل طراحی سایت مذهبی مشهد، طراحی سایت فرهنگی مشهد، طراحی سایت گردشگری مشهد، طراحی سایت فروشگاهی مشهد و سایر می باشد. در نهایت توس وب با توجه به نوع کسب و کار یا فعالیت کارفرما، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و بهره گیری از متخصصین طراحی سایت در مشهد و انطباق اصول طراحی با نیازها و سلایق کارفرما طراحی سایت را اجرا کرده و هم از نظر زیبایی ظاهری و هم کارامدی و کاربر پسندی این اطمینان خاطر را به کارفرما می دهد که بتوانید در زمینه کاری خود بدرخشد.
هزینه و قیمت طراحی سایت مشهد به موارد مختلفی وابسته است. در واقع ارزان بودن طراحی به این معنا نیست که سایت شما مناسب نباشد. بلکه با توجه به نیازهای شما سایت طراحی می شود و در صورتی که کارفرما تمایل داشته باشد هزینه های طراحی را کمتر کند، می تواند با انتخاب قالب ها و کدهای آماده از هزینه های طراحی بکاهد. توس وب همواره تلاش کرده است که با توجه به نوع و کیفیت خدمات طراحی سایت در مشهد کمترین قیمت طراحی سایت را پیشنهاد دهد و بهترین کیفیت را ارائه دهد.
سوال بسیاری از مشتریان عزیز که با ما تماس می گیرند در مورد هزینه طراحی سایت در شهر مشهد است. به دلایل بسیاری نمی توان یک قیمت ثابت را برای طراحی سایت بیان کرد زیرا مواردی که در تغییر قیمت تاثیر گذار است بسیار متفاوت است. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت باید تمامی نیازها و انتظارات خود را از سایت و محورهای فعالیت و کسب و کار خورد را به ما شرح دهید تا به صورت دقیق طراحی سایت شما را قیمت گذاری کنیم. این قیمت می تواند از کمتر از صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متفاوت باشد و به همین دلیل در حجم این نوشتار نخواهد گنجید.

اشتراک کذاری در :
به این مطلب امتیاز دهید :
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

طراحی یک وب سایت عالی در مشهد

طراحی سایت باشگاه ورزشی در مشهد

سوالات متداول

توس وب تضمین میکند مطابق با مفاد قرارداد رسمی که درابتدا, متناسب با نیاز مشتری تنظیم شده عمل نماید (تحویل به موقع – پشتیبانی پس از تحویل – رعایت استاندارد های جهانی)

پشتیبانی دارای محدودیت زمانی نبوده و ما پاسخگوی تمامی مشکلات و خطاهای احتمالی سایت شما هستیم.

طراحی اختصاصی توسط تیم حرفه ای و بدون استفاده از قالب های آماده و با رعایت استانداردهای جهانی وب

تیم توس وب تلاش کرده تا تمامی موارد امنیتی که مربوط به کدنویسی قالب ها بوده را رعایت کند.

بله – پس از طراحی فایل های آموزشی به صورت متنی یا ویدئویی در اختیار شما قرار می گیرد.

خیر، کارکردن با سایت بسیار آسان است، زیرا پنل تنظیمات و مدیریت سایت کاملاً فارسی بوده و آموزش کامل آن در اختیار مشتری قرار می گیرد.

توس وب از بروزترین تکنولوژی های مورد استفاده در وب از قبیل PHP,HTML5,CSS3,Java Script,Bootstrap استفاده می کند.

بله، قالب هایی که توسط توس وب طراحی می شوند منطبق با آخرین استانداردهای جهانی وب ( استاندارد کنسرسیوم جهانی وب = html css
استاندارد ECMA = استاندارد کدهای جاوا اسکریپت ) می باشد.

هزینه طراحی قالب وردپرس، بر اساس امکانات و نیاز های مشتری تعیین می گردد که در بخش تعرفه ها توضیح داده شده است.

پاسخ این سوال را می توان در چند جمله اینگونه بیان کرد :

پشتیبانی حرفه ای – طراحی متناسب با سلیقه و نیازهای مشتری – حجم کم کدنویسی پائین و سرعت لود بالا

با توجه به نوع وبسایت و امکانات آن بین ۲۵ تا ۶۰ روز متغیر می باشد.

چرا به توس وب اعتماد کنیم ؟

توس وب یک سایت رسمی می باشد و همچنین دارای گواهی نامه های معتبر ( نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک , نماد ساماندهی از وزارت ارشاد و درگاه پرداخت ایمن بانک ملت ) می باشد

ساماندهی
خانواده توس وب
خوشحالیم که افتخار همراهی شما عزیران را داریم