051-38846027 021-44767960
09120248112 09367988112

سئو و طراحی سایت در مشهد

افزایش تقاضا برای خدمات سئو و طراحی سایت در مشهد نشان می‌دهد که مدیران نسبت به فضای جدید بازار و نیاز مخاطبان کاملا آگاه هستند. فاصله بین شکست و موفقیت در فضای مجازی، یک استراتژی صحیح برای ارتباط با مخاطبان و جذب آنان است. توس وب به عنوان بک تیم سئو و طراحی سایت در مشهد می‌تواند، پکیجی کامل را برای رقابت در فضای مجازی در اختیارتان قرار دهد.
بخش عظیمی از سئو یک سایت را طراحی و ساختار اصلی آن تشکیل می‌دهد. از این رو برون سپاری کامل این فعالیت به یک مجموعه می‌تواند هماهنگی کاملی بین فعالیت های سئو را در پی داشته باشد. توس وب کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت و سئو را بر عهده گرفته و استراتژی کامل برای موفقیت شما در فضای مجازی را تدوین می‌کند.

 


پکیج کامل سئو و طراحی سایت در مشهد

سئو و طراحی سایت فعالیتی تخصصی بوده و نیاز به طرح ریزی دقیق دارد. برای کسب نتیجه مناسب لازم است تا کلیه مراحل با طبقه بندی و نظم انجام شود و خلاقیت و تجربه نیز تعیین کننده کیفیت کار خواهد بود. توس وب برای انجام سئو و طراحی سایت در مشهد برنامه کاملی را در نظر دارد.
به طور کلی برای راه اندازی یک سایت حرفه‌ای و فعالیت مربوط هه سئو مراحل زیر توسط توس وب، تیم سئو و طراحی سایت در مشهد انجام خواهد گرفت.

مشاوره پیش از طراحی سایت:

پیش از شروع همکاری با تعامل و همفکری با مشتری گرامی، به یک استراتژی تعاملی برای شروع کار خواهیم رسید. در این بخش با توجه به بودجه و اهداف شما طرح ریزی کامل انجام شده و مراحل انجام کار و تخمین هزینه‌ها بررسی می‌شود.

طراحی سایت:

در این مرحله طراحی سایت و یا نصب قالب وردپرس شما انجام شده و نیازهای شما برای تعبیه امکانات خاص بررسی می‌شود. همچنین پیکربندی، شخصی سازی، اعمال رنگ سازمانی و دیگر المان‌های هویت بصری انجام خواهد گرفت. در این مرحله می‌توانید تغیراتی ظاهری مورد نیاز خود را مطرح نموده و جذاب ترین طراحی را برای سایت به ثمر برسانید. توس وب به صورت بسیار حرفه ای طراحی قالب وردپرس را برای شما انجام میدهد. قالب هایی با سرعت بالا،حجم کم، سئوی عالی…

استراتژی سئو و پردازش آن:

پس از راه اندازی سایت حرفه‌ای شما، میرسیم به طرح ریزی و استراتژی سئو و تعیین اهداف که طبیعتا نیاز به برنامه ریزی دارد. در این قسمت باید رقبای شما و کلمات کلیدی مشخص شوند سپس اقدامات لازم مانند تولید محتوا و دیگر موارد تخصصی سئو صورت پذیرد. خوشبختانه از آن جایی که طرحی سایت به طور اصولی انجام گرفته، چالش زیادی برای رقابت نخواهیم داشت.

پشتیبانی دائمی:

پس از سپرس شدن قسمت های ساختاری و شکل گیری همکاری در میان مدت، نتایجی به دست آمده و ارتباط با تیم توس وب به پشتیبانی خواهد رسید. در واقع همکاری شما با توس وب هیچ وقت به پایان نرسیده و همراهی مهندسان ما را برای همیشه در اختیار خواهید داشت.

تیم متخصص سئو و طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت و سئو یک فعالیت بلند مدت بوده و نیاز به همکاری دائمی دارد. اعتماد به یک مجموعه معتبر سئو و طراحی سایت در مشهد با توجه به امکان بررسی نمونه کارها، کار سختی نخواهد بود. توس وب با نتایج رضایت بخشی که از همکاری با مجموعه‌های مختلف به دست آورده، به عنوان یکی از حرفه‌ای ترین تیم‌های سئو و طراحی سایت در مشهد مطرح شده است.

تیم مستقر در مشهد

توس وب با تیم مستقر در دفتری فعال در شهر مشهد، ارتباط مستقیم خود با کسب و کارهای این شهر صنعتی را حفظ نموده است. همکاری با سازمان‌های مختلف و انجام پروژه‌های متعدد و رضایت بخش، از افتخارات ما است. اگر شما نیز به دنبال سئو و طراحی سایت در مشهد هستید، تنها کافیست با یک تماس، نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک کذاری در :
به این مطلب امتیاز دهید :
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
کلمات کلیدی:

ساخت سایت وردپرسی در مشهد

شرکت طراحی سایت در مشهد

سوالات متداول

توس وب تضمین میکند مطابق با مفاد قرارداد رسمی که درابتدا, متناسب با نیاز مشتری تنظیم شده عمل نماید (تحویل به موقع – پشتیبانی پس از تحویل – رعایت استاندارد های جهانی)

پشتیبانی دارای محدودیت زمانی نبوده و ما پاسخگوی تمامی مشکلات و خطاهای احتمالی سایت شما هستیم.

طراحی اختصاصی توسط تیم حرفه ای و بدون استفاده از قالب های آماده و با رعایت استانداردهای جهانی وب

تیم توس وب تلاش کرده تا تمامی موارد امنیتی که مربوط به کدنویسی قالب ها بوده را رعایت کند.

بله – پس از طراحی فایل های آموزشی به صورت متنی یا ویدئویی در اختیار شما قرار می گیرد.

خیر، کارکردن با سایت بسیار آسان است، زیرا پنل تنظیمات و مدیریت سایت کاملاً فارسی بوده و آموزش کامل آن در اختیار مشتری قرار می گیرد.

توس وب از بروزترین تکنولوژی های مورد استفاده در وب از قبیل PHP,HTML5,CSS3,Java Script,Bootstrap استفاده می کند.

بله، قالب هایی که توسط توس وب طراحی می شوند منطبق با آخرین استانداردهای جهانی وب ( استاندارد کنسرسیوم جهانی وب = html css
استاندارد ECMA = استاندارد کدهای جاوا اسکریپت ) می باشد.

هزینه طراحی قالب وردپرس، بر اساس امکانات و نیاز های مشتری تعیین می گردد که در بخش تعرفه ها توضیح داده شده است.

پاسخ این سوال را می توان در چند جمله اینگونه بیان کرد :

پشتیبانی حرفه ای – طراحی متناسب با سلیقه و نیازهای مشتری – حجم کم کدنویسی پائین و سرعت لود بالا

با توجه به نوع وبسایت و امکانات آن بین ۲۵ تا ۶۰ روز متغیر می باشد.

چرا به توس وب اعتماد کنیم ؟

توس وب یک سایت رسمی می باشد و همچنین دارای گواهی نامه های معتبر ( نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک , نماد ساماندهی از وزارت ارشاد و درگاه پرداخت ایمن بانک ملت ) می باشد

ساماندهی
خانواده توس وب
خوشحالیم که افتخار همراهی شما عزیران را داریم